netcredit.pl

Zaplo Opinie

O firmie

Kiedy potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, przeszukujesz cały Internet, żeby znaleźć najbardziej odpowiednią ofertę. Musi być ona przejrzysta i dostosowana do ciebie. Zamiast na ślepo wybierać, skorzystaj z Zaplo. Jest to nowoczesne firma pożyczkowa, która dostosowuje wielkość pożyczki i czas jej spłaty do klienta.

Czym wyróżnia się na tle innych? Przede wszystkim Zaplo to oznaka bezpieczeństwa. Jasne reguły, czytelne umowy oraz świetny kontakt z klientami sprawiły, że firma stała się znana i lubiana przez wiele osób. W krótkim czasie dzięki swojej uczciwości zdobyła serca wielu lojalnych klientów.

Empatia doradców i ich zrozumienie trudnej sytuacji klientów spowodowało, że każdy, kto bierze pożyczkę od Zaplo, czuje się bezpiecznie. Nie możesz spłacić długu w ciągu miesiąca? Nic nie szkodzi! Firma rozłoży go na raty, dzięki którym nie poczujesz, że ją spłacasz. Do tego nie potrzeba wielu dokumentów, aby zdobyć pieniądze.

Wystarczy dowód osobisty oraz w wyjątkowej sytuacji dokumenty potwierdzające dochód. Dzięki temu oszczędzisz czas i nerwy. Nie musisz użerać się z urzędnikami. W Zaplo poczujesz się cudownie, dzięki profesjonalnym doradcom. Dlatego warto skorzystać z jej usług.

Oprócz powyższych zalet warto dodać, że strona internetowa firmy jest jedną z najbardziej przejrzystych. Znajdziemy tam takie działy, jak „Pytania i odpowiedzi” czy „Warunki umowy”. Wynika to stąd, że Zaplo zadbało o swoich klientów. Nie trzeba przeszukiwać wszystkich stron, aby znaleźć potrzebne informacje.
Zaplo jest częścią grupy kapitałowej „4finance Group”, która to grupa jest właścicielem największych firm pożyczkowych w Europie. Przez ostatnie 7 lat „4finance Group” udzieliła ponad 7 milionów pożyczek w 12 krajach europejskich. Firma zwraca dużą uwagę na kontakt z klientem: można się z nią skontaktować internetowo i telefonicznie. Infolinia telefoniczna jest czynna codziennie w godzinach: 6:00 – 23:00.

Kwota i okres pożyczki

Klient może wnioskować o kwotę od 1000 zł do 10000 zł na okres od 3 do 24 miesięcy. Także nowy klient może wnioskować o kwotę 10000 zł, przy czym przy wnioskowaniu o kwotę powyżej 4000 zł należy przedstawić dokumenty dochodowe (można je zeskanować lub wysłać zdjęcie dobrej jakości). Do kwoty 4000 zł firma nie wymaga dokumentów dochodowych.
Kto może zostać pożyczkobiorcą
Pożyczkę może otrzymać obywatel Polski w wieku od 21 do 70 lat, który posiada konto bankowe. Warunkiem jest też, aby dana osoba nie posiadała negatywnej opinii w rejestrach BIK, BIG, KRD (czyli nie może posiadać opóźnień w spłacie innych produktów kredytowych, Zaplo sprawdza powyżej wymienione rejestry).

Jak zawnioskować o pożyczkę

O pożyczkę można zawnioskować w 3 prostych krokach. Najpierw wybiera się kwotę i okres pożyczki. Po wybraniu przycisku „weź pożyczkę” pojawia się prosty wniosek z danymi osobowymi i kontaktowymi oraz z polem, w którym klient ustala swoje indywidualne hasło. Następnie pożyczkobiorca czeka na decyzję. W przypadku wnioskowania o kolejną pożyczkę wystarczy zalogować się do strefy klienta i wpisać interesującą nas kwotę i okres. Zaplo korzysta z usługi Istator. Istator umożliwia natychmiastową weryfikację danych klientów bez konieczności wykonania przelewu weryfikującego.

Jak szybko można korzystać z pieniędzy

Jeśli pożyczkobiorca ma konto w Alior Banku, Getin Banku lub PKO BP SA, otrzyma pieniądze w ciągu 15 minut od wydania decyzji. W przypadku posiadania konta w innej instytucji finansowej pieniądze trafią na nie zgodnie z sesją księgowań w danym banku.

One Response to Zaplo Opinie

  1. agnes pisze:

    Dziecko w drodze to cudowny prezent od losu. Staraliśmy się o nie z Magdą bardzo długo, początkowo bez skutku, jednak intuicja podpowiadała mi by się nie poddawać. Wielu znajomych ostrzegało: „Szkrab to skarbonka bez dna, musicie przygotować się na wydatki, jakich nie mieliście do tej pory, będzie to Was kosztowało wiele wyrzeczeń”, jednak nie zniechęciło mnie to w dalszych próbach przedłużenia swojego nazwiska. Teściowa, która jednak czasem ma rację, podpowiedziała by co miesiąc kupować osprzęt niezbędny do godnego przywitania dziecka na świat, zaczynając od pieluch, a kończąc na wózku. Jako, że zostało nam kilka rat do spłaty kredytu na mieszkanie, chcieliśmy załatwić to jak najszybciej, przez co nie było mowy o jakichkolwiek dodatkowych wydatkach, zakup powitalnych niezbędników stał się bardzo okrojony. Nim się obejrzałem, Magda była bliska porodu, z brzuszkiem ogromnym niczym po ataku tysiąca os. Jako przyszły ojciec dostałem od partnerki misję niemalże a wykonalną – dokończenie zakupu osprzętu. Nie mogłem prosić rodziców o dodatkową pomoc, i tak, w pocie czoła, pracowali ponad siły by pomóc nam, młodym, nie miałem serca. Pracuję w firmie budowlanej, w której zanosiło się na dochodowe zlecenie, a z shoppingiem nie mogłem czekać do ostatniej chwili. Po dłuższych rozważaniach zdecydowałem się na podjęcie „chwilówki”, wiedziałem, że odbiję się od dna już za kilka miesięcy.
    Trafiłem na portal zaplo.pl, gdzie już na stronie głównej mogłem sprawdzić czy oferta jest kusząca, niesamowicie ucieszył mnie fakt, że sam mogę sobie ustalić ratę spłaty, a system automatycznie wyliczył mi ilość miesięcy w jakich będę związany z pożyczką. Zakładając, że różnie w życiu bywa, przy kwocie 3500 złotych., uznałem, że miesięcznie jestem w stanie płacić po 680 złotych. System od razu poinformował mnie o wszystkich dodatkowych kosztach. Zdecydowany, musiałem dokonać rejestracji podając podstawowe dane personalne, następnie wypełnić wniosek o pożyczkę i na końcu zaakceptować warunki umowy. Nienawidzę wystawać godzinami w kolejkach, z resztą nie mógłbym się wymknąć ukradkiem z domu, ponieważ Magda śledzi mój każdy krok i muszę się jej tłumaczyć z każdego wyjścia (siedziała non stop w domu pełnym jej buzujących hormonów, nie chciałem powodować sprzeczki), więc opcja wzięcia pożyczki przez Internet była dla mnie wręcz stworzona. Weryfikacja nie trwała na szczęście zbyt długo, na maila otrzymałem klarowny harmonogram spłaty kredytu, co okazało się dla mnie dużym ułatwieniem. Dzięki szybkiej realizacji projektu w firmie, udało mi się spłacić kredyt przedterminowo, co sprawiło, że mogę ze spokojem inwestować w przyszłość naszego zdrowo urodzonego syna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *