netcredit.pl

Kredyt SMS

Pożyczka zazwyczaj kojarzy się z długim czasem oczekiwania na pieniądze. W bankach najpierw trzeba złożyć wiele wniosków, a następnie dokładać dokumenty z urzędów. W pożyczkach pozabankowych klient musi czekać na weryfikację poprzez podpisanie umowy czy też przyjazd konsultanta. Przez to traci się wiele czasu. A często zależy nam na tym, żeby pożyczę wziąć natychmiast. Dlatego warto wybrać kredyt sms. Jest to łatwy i szybki sposób na uzyskanie pieniędzy praktycznie natychmiast.

Wystarczy złożyć wniosek i czekać na sms potwierdzający. Wtedy należy wpisać w specjalne pole hasło lub odpowiedzieć smsem. I pieniądze mamy w ręce tego samego dnia! Ten bardzo nowoczesny sposób, czyli kredyt sms, już cieszy się dużą popularnością. Przy tym jest bardzo bezpieczny i możesz być pewien, że nic złego się nie stanie. Wielu klientów zdziwiło się, jaki to prosty i skuteczny sposób. W dzisiejszych czasach, kiedy pieniądze są nam potrzebne natychmiast, kredyt sms to idealne rozwiązanie. Dlatego warto go wziąć.

Telefon komórkowy stał się nieodłącznym elementem codziennego życia. Służy już nie tylko do dzwonienia, czy pisania smsów, ale także do słuchania muzyki, kręcenia filmów, surfowania po Internecie, a także nawet do zaciągania kredytów. Jak się okazuje, coraz więcej podmiotów oferuje potencjalnym klientom taką drogę ubiegania się o dodatkowy kapitał.

Co należy wiedzieć o kredycie na sms?

Jak sama nazwa wskazuje, proces ubiegania się o środki przebiega za pośrednictwem telefonu komórkowego. Każda firma oferująca taki typ finansowania posiada pewien schemat wiadomości, który trzeba odpowiednio wypełnić, aby uzyskać pieniądze. Przykładowo, w treści smsa należy wpisać w tej kolejności: słowo „pożyczam”, następnie numer PESEL, a za nim kwotę, po czym wysłać pod odpowiedni numer. Zazwyczaj aplikujący otrzymuje sms zwrotny z potwierdzeniem wniosku. Jeżeli klient nadal jest zainteresowany wysyła ponownie wiadomość, która tym razem zawiera elementy takie jak np. słowo „potwierdzam” oraz numer weryfikacyjny wysłany przez kredytodawcę.

Kwoty udzielanych środków są bardzo zróżnicowane. Aczkolwiek, tym sposobem można uzyskać nawet 10 000 zł.

Czym różnią się poszczególne podmioty oferujące kredyty przez sms?

Pierwszą kwestią, na jaką należy zwrócić uwagę to fakt, czy jest ona udzielana nowym klientom. Wielokrotnie okazuje się, iż z tej opcji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które wcześniej zaciągnęły już w danej firmie inną pożyczkę.

Po drugie, zdarza się, iż najpierw musimy wypełnić elektroniczny formularz rejestracyjny. Nawet jeśli kredyt sms może uzyskać nowy klient, to i tak najpierw musi dokonać rejestracji on-line. Korzystanie na zmianę z telefonu i komputera bywa uciążliwe. Dlatego też wówczas wygodniejszym rozwiązaniem jest złożenie całego wniosku za pośrednictwem formularza internetowego.

Ponadto, poszczególne podmioty różnią się schematem wysyłanej wiadomości. Zdarza się także, iż posiadają osobne numery telefonów dla pożyczek np. 15-dniowych i 30-dniowych.

Zatem, czy kredyt sms jest faktycznie przyjaźniejszą formą od internetowych formularzy?

Niekoniecznie. Wszystko zależy od polityki danego podmiotu. Jeżeli jesteśmy stałym klientem, dodatkowo znamy schemat sms, który należy wysłać, a także mamy zapisany numer pod który należy wysłać wiadomość, wówczas ta droga jest zdecydowanie szybsza. Natomiast, jeśli musimy sprawdzać i szukać potrzebnych danych, wówczas lepiej wypełnić internetowy wniosek.

Podsumowując…

Kredyt sms jest kolejną opcją mającą na celu zaoferowanie klientom łatwego dostępu do dodatkowych pieniędzy. Jednakże trzeba zwrócić szczególną uwagę na politykę danej firmy oraz procedurę, jaką trzeba przebrnąć zanim zaciągniecie długu drogą smsową stanie się możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *