netcredit.pl

Wonga Opinie

O firmie

Na rynku finansowym istnieje wiele firm udzielających pożyczek. Jedną z najbardziej popularnych jest Wonga. Marka ta zajmuje się udzielaniem kredytów od wartości od 50 zł do 2500 zł na czas od jednego do sześćdziesięciu dni. Wśród internautów i klientów ma bardzo dobre opnie, dlatego warto się przyjrzeć jej uważnie.

Trzeba zwrócić uwagę na to, że firma ta działa już bardzo długo. Ponadto Wonga ma jedne z najbardziej przejrzystych zasad udzielania pożyczek. Ich koszty, jeśli są spłacane terminowo, są bardzo niewielkie. W przypadku wzięcia pierwszego kredytu wynoszą zaledwie 10 zł.

Oczywiście Wonga zastrzega, że niespłacenie danej kwoty w terminie wiąże się z poważnymi odsetkami oraz kosztami windykacyjnymi. Jest jednak przychylna w stosunku do swoich klientów i idzie im na rękę, oferując indywidualne plany spłacania rat.

Oprócz tego Wonga jest prowodyrem, jeśli chodzi o szybkość dostarczenia pieniędzy. Można je otrzymać jeszcze tego samego dnia. Ze względu na przejrzystą politykę, Wonga jest najchętniej polecaną firmą pożyczkową. Oferuje klientom wiele udogodnień, np. możliwość ustalenia czasu, w ciągu którego pożyczający spłaci dług.

Ponadto jest to firma z wieloletnim stażem, działająca w wielu krajach, m.in. w Wielkie Brytanii czy w Polsce. W tym czasie wypracowała sobie swą solidnością bardzo dobrą opinię. Jako jedna z niewielu, Wonga wyróżnia się swoim rzetelnym podejściem do klientów. Jest to bardzo dobra firma pożyczkowa, z której usług już wielu pożyczających skorzystało.

Wonga to firma, która od wielu miesięcy zajmuje czołowe miejsca w rankingu chwilówek. Wonga zadebiutowała w 2007 r. w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu firma udzieliła już ponad 7 milionów pożyczek. Obecnie Wonga posiada swoje oddziały w kilku krajach na trzech kontynentach. Firma specjalizuje się w udzielaniu zarówno szybkich pożyczek ze spłatą do 60 dni (chwilówek), jak i pożyczek ratalnych ze spłatą do 12 miesięcy.

Maksymalne kwoty pożyczek

Klient korzystający z usług Wongi po raz pierwszy może otrzymać maksymalnie 1500 zł. Okres spłaty może wynieść aż 60 dni (zdecydowanie dłużej niż w przypadku jakiejkolwiek innej firmy). Jedyna opłata to 10 zł. Maksymalna kwota drugiej i kolejnych chwilówek to 2500 zł.

Wonga udziela także pożyczek ratalnych do kwoty 3000 zł i z okresem spłaty do 12 miesięcy. Z tej oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i stali klienci.

Kto może zostać pożyczkobiorcą

Pożyczkobiorca musi być pełnoletnim (ukończone 18 lat) obywatelem Polski, musi posiadać konto bankowe oraz musi mieć pozytywną historię kredytową (firma dokładnie analizuje rejestr Biura Informacji Kredytowej, klient nie może mieć za dużych opóźnień przy spłacie poprzednich kredytów i pożyczek).

Jak zawnioskować o pożyczkę

Proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę www.wonga.com, wybrać kwotę i okres spłaty pożyczki, po czym wypełnić wniosek z danymi (wyjątkowo intuicyjny). Następnie należy dokonać weryfikacji. W tym celu wystarczy się zalogować na swój rachunek bankowy lub wykonać przelew na 10 gr.
Przy wnioskowaniu o kolejną pożyczkę wystarczy zalogować się do strefy klienta i wybrać kwotę oraz okres spłaty, które nas interesują.

Jak szybko można korzystać z pieniędzy

System Wongi jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu decyzja podejmowana jest praktycznie natychmiast (wyjątkiem są święta państwowe: jeśli klient składa wniosek w dniu będącym świętem państwowym, to decyzję otrzyma następnego dnia o godz. 9:00). Pieniądze są przekazywane na rachunek klienta zazwyczaj w ciągu 5 minut od zapoznania się pożyczkobiorcy z umową i zaakceptowania jej zasad (można to zrobić elektronicznie).

One Response to Wonga Opinie

  1. soniaczek pisze:

    Jestem zwykłą dziewczyną, która czasem chce się poczuć jak księżniczka, a może mi w tym pomóc chociażby modny gadżet. Od miesiąca wzdycham do pięknej torebki z wystawy luksusowego butiku, niestety mnie na nią nie stać, kosztuje aż 900 złotych. Jest tak śliczna, że śni mi się po nocach, myślę o niej w kościele, w trakcie pracy i podczas oglądania telewizji. Wyobraźcie sobie jak wielka była moja radość gdy pewnego dnia ujrzałam, w witrynie pożeranego oczami butiku, wielki napis „promocja”. Z prędkością światła pobiegłam sprawdzić w jakiej cenie jest teraz moje wymarzone, skórzane cacko, „500 złotych”, przetarłam oczy, to przecież niemożliwe! Okazało się, że ma jakąś minimalną rysę, której ja nie dostrzegałam, pomyślałam, że to znak z niebios, bogowie wiedzą, że na nią choruję, więc zeszli trochę z ceny! Poprosiłam o jej odłożenie, zazwyczaj się tego nie praktykuje, jednak Panie ekspedientki widywały mnie u siebie co kilka dni, przymierzającą się do tego samego modelu, więc z politowaniem odłożyły torebkę na zaplecze. Pomyślałam – „skąd ja teraz wezmę 500 złotych?”. Mama mnie wyśmieje, kumpela Olka mnie zrozumie, ale nie poratuje, bo nie ma takich oszczędności… W rozpaczy, siedząc przed telewizorem i bezmyślnie przełączając kanały, natknęłam się na reklamę pożyczek z portalu wonga.pl, stwierdziłam, że muszę go koniecznie sprawdzić. Na wzięcie pożyczki w banku było już trochę za późno, a portal internetowy jest przecież czynny całą dobę.
    To, co od razu rzuciło mi się w oczy po wpisaniu adresu w przeglądarce, to możliwość wzięcia pożyczki aż na 60 dni! Dla mnie było to wybawieniem, nigdy w życiu nie uzbierałabym 5 stówek w ciągu 30 dni. Co najpiękniejsze, prowizja przy kwocie, która mnie interesowała wynosiła tylko 10 złotych! Dodatkowo znalazłam filmik na youtube’ie, który w prosty i zwięzły sposób opisuje jak krok po kroku zdobyć pożyczkę. Po ustaleniu kwoty i ilości dni, w jakich zobowiązujemy się do spłaty, kliknęłam w przycisk „złóż wniosek”. Następnie musiałam wypełnić wniosek rejestracyjny, wraz z akceptacją regulaminów. Po tym zostałam przekierowana do szerszych formularzy informacyjnych na temat adresu zamieszkania, konta bankowego itd. SMS – em otrzymałam PIN zatwierdzający wszystkie podane przeze mnie dane. Ostatnim etapem okazało się przelanie na konto firmy 10 groszy. Jedyne co mi pozostało to oczekiwanie na, jak przeczuwałam, pozytywną odpowiedź, jeszcze tego samego dnia ujrzałam 500 złotych na swoim koncie! Nazajutrz torebka była moja, czułam na sobie spojrzenie wszystkich zazdrośnic!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *