netcredit.pl

Pandamoney Opinie

W ciągu ostatnich lat na rynku pożyczkowym wiele się zmieniło. Po pierwsze zasady stały się nieco bardziej przejrzyste. Po drugie, prawo zaczęło chronić klientów przed oszustami. Po trzecie, powstało wiele nowych firm. Do tej ostatniej grupy zalicza się Pandamodey. Jest to stosunkowo niedawno otworzona firma pożyczkowa.

Warto zwrócić uwagę na to, że opisywana tu firma działa głównie przez internet. W związku z tym dla klienta powstaje wiele udogodnień. Nie musi on czekać na konsultanta, umowę czy długą weryfikację. Wszystko odbywa się bardzo szybko i wygodnie z domu. Wniosek, który należy wypełnić, jest bardzo prosty i zrozumiały, a Pandamoney nie stosuje nieuczciwych kruczków. Zależy im na stworzeniu długotrwałych relacji z klientem. Firma pożycza od 100 do 1800 złotych, a spłata mieści się w przedziale 7-30 dni. W związku z tym, że nieraz sytuacja losowa powoduje opóźnienia, Pandamoney stosuje wiele korzystnych dla klientów ulg. Jedną z nich jest odroczenie terminów spłaty. Ta rzetelna firma dba o klienta oraz własne interesy. Wiadomo, że czasem potrzebujemy pieniędzy dość niespodziewanie, np. kiedy zepsuje się nam pralka. Dzięki Pandamoney możemy pożyczkę dostać już w 15 minut! Dlatego jest to kusząca oferta.

W związku z tak uczciwą polityką, firma zyskała sobie pozytywną opinię wśród klientów i cieszy się dużą popularnością. Wiele osób zachwala sobie przejrzyste zasady i miły kontakt z klientami. Przydatne są także jasne umowy, z których wynika, ile za co zapłacimy. Proste i przyjemne!

One Response to Pandamoney Opinie

  1. jonasss pisze:

    Uwielbiam zawrotną prędkość i duży wysiłek fizyczny, a obydwa warunki spełnia świetna dyscyplina sportowa – kolarstwo. Z zapartym tchem oglądam wyścigi, które wymagają pokonania setek kilometrów wyłącznie na rowerze. Gdy matka po raz pierwszy zabrała mnie na zawody kolarskie odbywające się niedaleko naszej miejscowości, dostawałem niemalże zawału przy każdym bliskim przejeździe zawodników. Ten pęd i wysiłek malujący się na twarzach kolarzy sprawił, że postanowiłem być takim super gościem jak oni. Zapisałem się do małego klubu, dzięki czemu od kulis poznawałem zasady tego niesamowitego sportu. Gdy na jednym z wyjazdów zasmakowałem jazdy po torze, stwierdziłem, że to jest właśnie moim przeznaczeniem. Rodzice nie popierali mojej fascynacji, uważali, że jest to zbyt niebezpieczne, kolarz przypięty do swoich pedałów, przewracający się przy prędkości kilkudziesięciu kilometrów na godzinę, może zrobić sobie krzywdę, której będzie żałował do końca życia. Starsi nie zarabiają zbyt wiele, a mnie świeciły się oczy na widok nowiusieńkiego roweru na ostrym kole z warsztatu rowerowego mojego przyjaciela. Zaproponował mi promocyjną cenę, jedyne 800 złotych za to cacko, gdzie znalazł się dodatkowy, bardzo uparty kupiec, któremu Marcin nie mógł wiecznie odmawiać. Nie miałem wyjścia, musiałem się zapożyczyć, by nie dać uciec marzeniu. Aby uniknąć nieprzyjemnej, bankowej korespondencji, zdecydowałem się na wzięcie chwilowej pożyczki.
    Znalazłem portal pandamoney.pl, gdzie przywitał mnie uśmiechnięty miś, pomyślałem, że będę się tak cieszyć jak kasa wpłynie na moje konto. Internetowe suwaki podpowiedziały mi, że przy kwocie, jaka mnie interesowała, pożyczonej na 30 dni, będę musiał dopłacić tylko 80 złotych. Stwierdziłem, że to niewiele za ratunek z opresji. Następnie musiałem podać swoje dane osobowe jak imię i nazwisko czy numer telefonu, potem poproszono mnie o identyfikację tych danych za pomocą telefonu komórkowego. Po wpisaniu kodu musiałem wpisać swoje dane adresowe oraz informację na temat zatrudnienia i sytuacji finansowej. Okazało się, że mój bank jest obsługiwany przez specjalną aplikację znajdującą się na stronie firmy, więc wystarczyło zalogować się na swój rachunek bankowy za pośrednictwem pandamoney.pl. Po niedługiej chwili otrzymałem SMS – a oraz maila z informacją o tym, że mój wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Po kilkunastu minutach pieniądze spoczywały wygodnie na moim koncie, czekając na to, by dzięki nim okiełznać ostrokołowego rumaka. Udało mi się szybko zdobyć tą kwotę pracując dodatkowo u sąsiada, dzięki czemu spłaciłem pożyczkę jeszcze przed terminem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *