netcredit.pl

Kredyt Na Dowód

Dostajesz migreny, kiedy słyszysz, ile dokumentów musisz złożyć, żeby dostać najmniejszą nawet pożyczkę z banku? Z obliczeń ci wychodzi, że zanim to wszystko pozałatwiasz, pieniądze dostaniesz za pół roku? W tym czasie twoje marzenia uciekną! Dlatego warto wybrać kredyt na dowód. Możesz go dostać stacjonarnie lub przez Internet, co jest dużym ułatwieniem. Nie musisz wypełniać stosu dokumentów i liczyć na to, że może marzenia ci nie uciekną.

Tego nie da się odłożyć. Nie wahaj się i wybierz kredyt na dowód. Jest on całkowicie bezpieczny, a do tego ma wiele zalet. Często pieniądze masz w tym samym dniu, ustalasz wysokość rat i za ile miesięcy zaczniesz spłacać kredyt. Do tego wystarczy jeden prosty wniosek. Oprócz powyższych zalet kredyt na dowód ma stosunkowo niskie oprocentowanie i prawie żadnych kosztów manipulacyjnych, szczególnie w przypadku złożenia wniosku przez Internet. Zatem jeśli potrzebujesz pieniędzy, nie wahaj się i wybierz ten kredyt. Oferuje go wiele uczciwych i rzetelnych firm.

Kolejną ciekawą opcją dla osób chcących uniknąć długiej procedury weryfikacyjnej są tzw. kredyty na dowód. Może z niego korzystać każdy, aczkolwiek jest on dedykowany specyficznej grupie docelowych klientów. Ponadto, zachęca prostota składania wniosków. Jednakże zanim zdecydujmy się na ten kredyt należy zapoznać się z najważniejszymi informacjami o tej formie finansowania

Dla kogo w szczególności przeznaczony jest kredyt na dowód?

Z tego typu finansowania szczególnie chętnie korzystają osoby bezrobotne, pracujące na czarno bądź te, które nie są w stanie przedstawić odpowiedniej dokumentacji. Dotyczy to w szczególności osób pracujących na umowę zlecenie lub o dzieło, a także tych otrzymujących stałe świadczenia w postaci renty, emerytury czy alimentów.

Jaka jest wysokość środków udzielanych w ten sposób środków? Na jak długo?

Odpowiedzi na te pytania zależą od polityki danej firmy. Kwota udzielanego kredytu waha się od 100 zł do nawet 25 000 zł. Natomiast kapitałem tym możemy dysponować nawet na okres 48 miesięcy. Jednak uwaga! Warto sprawdzić, ile wynosi średni koszt takiego finansowania. Jak się okazuje, może on przekroczyć poziom 100%. Zatem, czy warto?

Jak wygląda proces uzyskania kredytu?

Na stronie internetowej wybranego podmiotu trzeba stworzyć swój profil za pomocą przeznaczonego do tego formularza. Następnie trzeba dokonać opłaty aktywacyjnej, która zazwyczaj nie przekracza 1 zł. Należy pamiętać, że dane podawane we wniosku muszą być całkowicie zgodne z tymi na dowodzie osobistym. Następnie, zostanie zadanych kilka pytań mających na celu określić profil klienta (ryzyko, sytuację finansową, itp.). Jednakże, żadne oficjalne dokumenty nie będą wymagane. Teraz należy czekać na decyzję i przelanie środków na konto.

Pilnuj swojego dowodu!

Niestety możliwość zaciągania zobowiązań na dowód osobisty sprawiła, iż szczególnie niebezpiecznym staje się zgubienie tego dokumentu. Dlatego też o ewentualnej starcie niezwłocznie należy poinformować policję, bank oraz BIK (za pośrednictwem specjalnej infolinii). Działania te sprawią, iż nasze dane zostaną zastrzeżone, a informacja o tym fakcie rozesłana do wszystkich współpracujących instytucji.

Podsumowując….

Kredyt na dowód osobisty jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą lub nie mogą wykazać się odpowiednią dokumentacją. Wypełnienie formularza internetowego oraz prosta procedura weryfikacyjna sprawia, iż potrzebne środki przesyłane są nawet tego samego dnia. Równocześnie, kwoty te mogą sięgnąć nawet 25 000 zł. Dlatego też, w przypadku zgubienia czy kradzieży dowodu osobistego, należy ten fakt niezwłocznie zgłosić, aby ktoś nie zaciągnął zobowiązania na nasze konto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *