netcredit.pl

Viasms Opinie

O firmie

Kiedy szybko potrzebujesz pieniędzy, zwracasz się do firm oferujących chwilówki. Najczęściej do tych najbardziej znanych o nieposzlakowanej opinii. Jedną z nich jest Viasms. To firma, która pod wieloma względami wyróżnia się na rynku finansowym.

Zacznijmy od tego, że jako jedna z pierwszych, wprowadziła weryfikację za pomocą sms. Na czym to polega? Nie musisz już długo czekać na umowę czy przyjazd konsultanta. Firma wysyła ci sms, który jednocześnie weryfikuje twoją tożsamość. W ten sposób wpisując otrzymany kod w odpowiednią rubrykę, możesz dostać pieniądze już za 15 minut!

Oprócz tego Viasms może pochwalić się wieloma lojalnymi i zadowolonymi klientami. Jej profesjonalizm doceniają zarówno klienci, jak i inne firmy. Oprócz rynku finansowego, firma udziela się również charytatywnie. Regularnie oddaje część swoich zysków najbardziej potrzebującym.

Viasms bierze udział w akcji „Rzetelna firma”, co oznacza, że na żądanie klienta udostępnia dokumenty, które świadczą o jej uczciwości. W ten sposób można łatwo sprawdzić każdą firmę. Jeśli nie chce ona okazać stosownych dokumentów, możemy mieć do czynienia z oszustami. Dlatego warto zaufać profesjonalistom z Viasms. Ich stosunek do klienta jest uczciwy.

Oprócz powyższych zalet, warto zwrócić uwagę na inny tym działalności firmy. Jest to szeroko pojęty sponsoring, przede wszystkim drużyn sportowych. Viasms udzieliła wsparcia na przykład drużynom koszykówki kobiecej. Jest to niewątpliwie najbardziej znana i profesjonalna firm pożyczkowa.

ViaSMS należy do założonej w 2009 r. łotewskiej grupy finansowej Via SMS Group. Obecnie grupa ma swoje oddziały w następujących krajach europejskich: na Łotwie, Litwie, w Czechach, Polsce, Hiszpanii i Szwecji. W 2012 roku ViaSMS otrzymała „Symbol 2012” w kategorii przyjazna pożyczka.

Kwota pożyczki i okres spłaty

Pierwsza pożyczka może być udzielona w kwocie maksymalnie 1000 zł. Równocześnie klient może skorzystać z oferty darmowej pożyczki. Po 7 dniach od spłaty pierwszej pożyczki klient może ubiegać się o kwotę 1500 zł. Po 7 dniach od spłaty drugiej pożyczki limit pożyczkobiorcy wzrasta do 2000 zł. Przy czwartej pożyczce można otrzymać 2500 zł, a przy piątej nawet 3000 zł. Okres spłaty wynosi od 7 do 30 dni. Jeśli klient nie jest w stanie spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, może skontaktować się z firmą w celu przedłużenia okresu spłaty o 7, 14 lub 30 dni. Przedłużenie jest możliwe po uiszczeniu odpowiedniej opłaty.

Kto może zostać pożyczkobiorcą

Pożyczkobiorcą może zostać obywatel Polski w wieku od 20 do 65 lat, który posiada pozytywną opinię kredytową (ViaSMS weryfikuje rejestr BIK, BIG i KRD) oraz stały dochód. Dokumenty dochodowe nie są jednak wymagane (w niektórych przypadkach firma prosi o dostarczenie wyciągów z rachunku).

Jak zawnioskować o pożyczkę

Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy wejść na stronę www.viasms.pl, wybrać kwotę oraz okres spłaty i wypełnić prosty wniosek rejestracyjny. W przypadku kolejnej pożyczki wystarczy zalogować się do strefy klienta i wpisać interesującą klienta kwotę i okres spłaty.

Jak szybko pieniądze trafią na konto pożyczkobiorcy

Wniosek klienta o pożyczkę jest rozpatrywany od razu po dotarciu przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 gr. W przypadku decyzji pozytywnej pieniądze trafią natychmiast na konto klienta, jeśli posiada on konto w jednym z następujących banków: Millennium, mBank, BZ WBK, PKO BP S.A., PeKaO S.A., Alior Bank, ING Bank Śląski. Jeżeli klient posiada konto w innym banku, pieniądze trafią na jego konto maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych od złożenia wniosku.

One Response to Viasms Opinie

  1. judyta23 pisze:

    Pracuję w galerii handlowej. Moje zarobki są niewiele wyższe od średniej krajowej, więc każdy niekontrolowany wydatek przyprawia mnie o dreszcze. Moją ulubioną przekąską, w szczególności w wolnych chwilach, są orzechy, a, że tych wolnych chwil mam w swojej pracy naprawdę wiele, to często po nie sięgam. Nic nie zapowiadało zębowej katastrofy, przy jednym z gryzów usłyszałam głośny zgrzyt i zorientowałam się, że omal nie połknęłam połowy swojego zęba! Po przepłukaniu jamy ustnej poddałam się oględzinom pracownicy, z którą dzieliłam zmianę: „Mówię Ci Kaśka, kanałowe jak nic Cię czeka, lekką ręką wydasz 400 złotych.”. Była to kwota zdecydowanie przekraczająca oszczędności z żołądka mojej świnki skarbonki, skrupulatnie opróżnianej pod koniec miesiąca. Szczęśliwie za dwa dni czekała mnie wizyta u mojego lekarza stomatologa, jednak to zbyt krótki czas na uzbieranie 4 stówek! Pobiegłam szybko do kiosku by zainwestować w swoją przyszłość – ostatnie drobniaki przeznaczyłam na zdrapki. Niestety żadna z nich nie okazała się być wygrana, wróciłam więc na stoisko z podkulonym ogonem. Ewa dodała mi jednak otuchy, przedstawiając szerzej temat „chwilówek” – pożyczek udzielanych za pomocą portalu internetowego, na określony czas.
    Rozpoczęłam swoje poszukiwania i natknęłam się na stronę viasms.pl, wydała mi się profesjonalna, a w dodatku młodzieżowa i na czasie. Już na stronie głównej można sprawdzić ile wynosi dodatkowa opłata przy pobraniu pożyczki, i tu, miłe zaskoczenie, nie trzeba nic dopłacać (tyczy się to kwoty do 1000 zł., jednak na szczęście do naprawy mam tylko jeden ząb, więc 400 złotych w zupełności wystarczy),a czas na jej spłatę to aż 30 dni! Klikając w „weź pożyczkę” zostałam przekierowana do panelu rejestracyjnego, w którym musiałam podać swoje dane jak imię i nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, telefonu komórkowego itp. Po ich wprowadzeniu otrzymałam SMS z kodem, który należało wprowadzić na kolejnym etapie, dodatkowym wymogiem było przelanie jednego grosza na konto firmy. Po krótszej chwili otrzymałam potwierdzenie drogą mailową i SMS – ową, a pożyczona kwota spoczywała bezpiecznie na moim koncie już po 20 minutach. Wszystko obyło się bez dodatkowych, zbędnych weryfikacji, świetna rzecz dla osób nie przepadających za marnotractwem czasu i odpowiadaniem na głupie pytania. Co najcudowniejsze, ubieganie się o kolejne pożyczki możliwe są drogą SMS – ową, co dodatkowo skraca czas jej podjęcia. Bardzo obawiałam się zadłużenia, jednak niepotrzebnie, udało mi się oddać pożyczkę przed czasem, dzięki czemu mogę się szeroko uśmiechać nie zasłaniając twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *