netcredit.pl

Zaimo Opinie

Mimo tego, że technologia poszła znacznie do przodu, trudno jest znaleźć firmę pożyczkową, która korzystałaby z niej w pełni. Pod tym względem można zdziwić się niewielką ilością takich firm. Jedną z nich jest Zaimo, które można znaleźć na facebooku, gogle + czy tweeterze. Dlaczego warto przyjrzeć się tej firmie?

Przede wszystkim ze względu na jej przejrzystą politykę. W jej skład wchodzą uczciwe i rzetelne kontakty z klientami, a także lojalność. Ponadto Zaimo może poszczycić się pełną automatyzacją, co jest praktycznie niespotykane. Polega to na tym, że w ciągu jednej chwili, firma jest w stanie przyjąć i rozpatrzyć wiele wniosków o pożyczkę przez całą dobę każdego dnia. Również automatycznie sprawdza wiele baz danych, aby dostosować kredyt do klienta. W ten sposób możemy Zaimo w pełni zaufać. Nie przechowuje ona naszych danych, a odpowiedź jest błyskawiczna. Kolejną zaletą tej firmy jest prostota. Wszystko zostało tak uproszczone, aby klient mógł wypełnić dokumenty bez żmudnego szukania informacji w Internecie. Jest to niewątpliwa zaleta. Zaimo również nie lubi kruczków w umowach, więc ich nie stosuje. Można to łatwo zweryfikować, podpisując z nimi umowę.

Ostatnią ważną cechą jest równowaga. Zaimo weryfikuje swoich klientów i nie pożycza im kwot, których ci nie są w stanie spłacić. To mimo wszystko zaleta, ponieważ taka polityka nie przynosi firmie strat, a klient ma pewność, że jest zdolny spłacić dług. Dlatego warto przychylnie podejść do tej rzetelnej firmy pożyczkowej.

One Response to Zaimo Opinie

  1. antetkaaa pisze:

    Spotykam się z Łukaszem od pół roku i dotąd nie miałam okazji poznać bliżej jego rodziców. Zawsze były to przelotne spotkania i krótkie rozmowy, najwidoczniej Pani Uli zaczęło to ciążyć na serduszku, bo pożaliła się o tym mojemu lubemu w trakcie rozmowy telefonicznej. Wynajmujemy od niedawna piękne mieszkanie, dopieszczone dzięki moim dekoratorskim zdolnościom, więc Łukasz bez zastanowienia zaprosił rodziców na obiad do nas, sęk w tym, że wspólny posiłek miał mieć miejsce za dwa dni. Gdy, podsłuchując rozmowę, dotarł do mnie sens wypowiedzianych przez partnera słów, miałam ochotę go zabić! Nie należę do osób, które uwielbiają godzinami przesiadywać w kuchni przyrządzając różne potrawy, a w szczególności nienawidzę sprzątania wszystkich garów, co jest nieodłączna częścią pichcenia. Stwierdziłam, że by wkraść się w łaski Pani Uli muszę przygotować coś ekstra, wpadłam na to by przygotować pieczoną kaczkę faszerowaną owocami. Gdy Łukasz wyszedł do pracy, postanowiłam przeprowadzić próbę generalną, pobiegłam szybko do sklepu po kaczuchę i wzięłam się do roboty. Piekarnik obsługiwałam dwa razy w życiu, więc zabrałam się za przeprowadzanie testu pod nieobecność ukochanego. Przez pierwszych 30 minut było wszystko ok, więc zabrałam się za inne porządki, gdy nagle moje nozdrza wyczuły niesamowity odór. Pobiegłam szybko do kuchni by sprawdzić co się dzieje, otworzyłam piekarnik, po czym buchnęła we mnie wielka chmura czarnego dymu. Kaczka okazała się być spalona, a wietrzenie mieszkania zajęło mi kilka godzin. Łukasz, po powrocie, oznajmił mi, że zepsułam piekarnik, a jego naprawa będzie kosztować przynajmniej 500 złotych. Obydwoje byliśmy przed wypłatą, a w grę wchodziła szybka i sprawna pożyczka, mój partner brał już kiedyś chwilówkę przez portal zaimo.pl, okazała się być sprawdzona, więc bez wahania zdecydowaliśmy się na ponowne skorzystanie z ich usług.
    Wiązało się to z wypełnieniem wniosku rejestracyjnego, gdzie należało podać między innymi imię i nazwisko, dane adresowe oraz informacje na temat zatrudnienia. Kolejnym etapem była weryfikacja konta bankowego bez konieczności przelewania na konto firmy jednego grosza, wystarczyło zalogować się na swój rachunek przez stronę pożyczkodawcy za pomocą specjalnej aplikacji, Łukasz zapewnił mnie, że to całkowicie bezpieczne. Decyzję otrzymałam w ciągu 60 sekund, zaakceptowałam przedstawioną mi, indywidualną ofertę, dzięki czemu pieniądze pojawiły się na moim koncie już po upływie 10 minut. Pożyczka uratowała mnie z opresji, a teściowie mogli cieszyć się pysznym obiadem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *