netcredit.pl

Filarum Opinie

Chciałbyś wziąć pożyczkę, ale nie wiesz, jaką firmę wybrać? Nie możesz się zdecydować, ponieważ strony internetowe wielu firm wyglądają podejrzanie? Wejdź na stronę Filarum! Jest to rzetelna i uczciwa firma pożyczkowa, której przejrzyste zasady zostały docenione już przez wiele osób!

Warto zauważyć, w jaki sposób prowadzona jest strona internetowa tej firmy. Wszystkie regulaminy, kontakt oraz godziny konsultacji można znaleźć już na pierwszej stronie. Dlatego z usług Filarum chętnie korzysta tak wiele osób. Sama firma stawia na sześć podstawowych cech. Pierwsza z nich to elastyczność. Klient może za pierwszym razem pożyczyć tylko tysiąc złotych, ale już za drugim razem można poprosić o wyższą kwotę. Druga cecha to przejrzystość. Firma Filarum nie lubi niejasnych sytuacji i sama nie wprowadza klienta w błąd, oczekując od niego tego samego. Kolejną cechą jest selekcja. Trzeba zwrócić uwagę na to, że opisywana tu firma nie udziela pożyczek każdemu. Chroni ona siebie i swoich klientów przed oszustwami. Czwarta cecha to terminowość. Firma Filarum dotrzymuje terminów i wymaga od klientów tego samego. Przedostatnią kwestią jest rzetelność, czyli rzetelne przedstawianie wszystkich dostępnych opcji i informacji.

Firma niczego nie zataja i tego samego oczekuje od drugiej strony. Ostatnią cechą jest reakcja. Można być pewnym, że każde nasze pytanie i działanie wywoła odpowiednią reakcję, np. telefoniczny kontakt z klientem.
Powyższa firma jest jedną z najlepszych. Dlatego warto zwrócić na nią uwagę.

One Response to Filarum Opinie

  1. helen432 pisze:

    Nie lubię kawałów o blondynkach, a to dlaczego? Bo sama mam blond włosy i nie uważam się za przykład kobiety potwierdzającej ten stereotyp. Owszem, czasem zdarza mi się za szybko wypowiedzieć nie do końca przemyślaną myśl na głos, ale wynika to bardziej z mojego roztrzepania, niż z głupoty. Prawo jazdy udało mi się zdobyć za pierwszym podejściem, znam przepisy ruchu drogowego, jednak w pewnych sytuacjach troszkę się gubię, w szczególności na parkingu. Kilka dni temu, wyjeżdżając spod swojego bloku o późniejszej porze niż zwykle, zapięłam w pośpiechu pasy bezpieczeństwa i z impetem ruszyłam ze swojego miejsca postojowego. Jako, że zaparkowałam wóz przodem do chodnika, powinnam była zerknąć w lusterka by uniknąć niepożądanych zdarzeń. Wchodząc do auta, nie zauważyłam nikogo, kto chciałby rozpocząć jazdę, więc niesamowitym zdziwieniem był dla mnie fakt, że dość dotkliwie pokiereszowałam auto znajdujące z tyłu, facet musiał się teleportować! Z racji tego, że miewam ciężką nogę na gazie, udało mi się w kilka sekund zbić w swoim aucie reflektor i uszkodzić zderzak, wgniecenie w drzwiach sąsiada na szczęście pokrywało AC, więc rozstaliśmy się w zgodzie. Ja niestety nie mogłam kontynuować jazdy, nie chciałam dodatkowo załapać kilku mandatów. Szybkim krokiem ruszyłam na autobus i w trakcie jazdy rozważałam ile może mnie kosztować poranna brawura. Zadzwoniłam do przyjaciela, który jest obeznany w temacie, by wiedzieć na jaki wydatek mam się przygotować psychicznie. Sędzia był niewzruszony, werdykt – 350 złotych. Mój portfel nie był przygotowany na taką okoliczność, w autobusie ujrzałam jednak reklamę pożyczek chwilówek z filarum.pl
    Szybciutko zerknęłam na stronę, ucieszył mnie fakt, że przy pierwszej pożyczce nie istnieje coś takiego jak odsetki, a maksymalny czas na spłatę to 30 dni. Klikając w „weź pożyczkę”, zostałam przeniesiona do formularza rejestracyjnego, co wymagało ode mnie podania swoich danych jak imię i nazwisko, numeru dowodu i PESEL – u, następnie adresu, e-maila, numeru telefonu oraz hasła, jakim będę się posługiwać przy logowaniu. Po tym należało przelać jeden grosz na konto firmy, w celu weryfikacji mojego konta bankowego, o czym zostałam po chwili poinformowana SMS – owo. Mój wniosek został szybciutko rozpatrzony, na szczęście, pozytywnie, a wszystkiego udało mi się dokonać podczas drogi do pracy, niesamowicie wygodna rzecz. W przeciągu kilku minut kasa była już dostępna na koncie, a ja ze spokojem mogłam wykonywać swoją pracę. Współpracę z filarum.pl uważam za udaną, jednak teraz bacznie zerkam w lusterka zanim przycisnę gaz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *