Oferta firmy Wonga obejmuje zarówno pożyczki do wypłaty, jak i pożyczki ratalne. Jeśli jesteś zainteresowany kredytem ratalnym, możemy liczyć na wsparcie finansowe w wysokości od 1500 do 10000 PLN. Co ważne, możemy rozłożyć raty nawet na okres 24 miesięcy.

Historia marki Wonga

Firma pożyczkowa Wonga rozpoczęła działalność w Wielkiej Brytanii w 2007 r. Przez lata Wonga systematycznie zwiększa zakres swoich działań o  następne rynki. Obecnie z powodzeniem działa również w Polsce. W firmie finansowej Wonga możemy ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem strony internetowej. Co ciekawe zarejestrowani klienci mogą również to zrobić przez telefon. Każdy, kto rozważa podjęcie wypłaty lub pożyczki w ratach, powinien odwiedzić stronę kredytodawcy, gdzie można znaleźć wiele ciekawych ofert.

Wonga jest bardzo rozpoznawalna na naszym rynku głównie dzięki charakterystycznej serii zabawnych reklam z animowanymi bohaterami, które zna większość z nas. Co ważne, pożyczkodawca Wonga jest również jedną z niewielu firm pożyczkowych, które weryfikują klientów w bazie danych BIK.

Wonga – pożyczka. Kiedy i na ile można wziąć?

W szybko rozwijającym się sektorze kredytowym,  zwłaszcza finansów online nie brakuje ofert wypłat ekspresowych. Pojawiają się nowe firmy, które starają się przyciągnąć potencjalnych klientów atrakcyjnymi warunkami. Jednak bardzo często okazuje się, że przyszli kredytobiorcy są bardziej zainteresowani usługami znanych firm, takich firm jak Wonga. Dlatego wielu z nich skłania się ku ofercie przygotowanej przez firmy, które znają z reklam.

Wonga oferuje pożyczki  od 50 LN do spłaty w ciągu 60 dni. Pamiętaj, że szybka pożyczka Wonga nie jest darmowa, a  złożenie wniosku u tego pożyczkodawcy, wiąże się z zapłatą prowizji za jej udzielenie. Prowizja jest stosunkowo niewielka, bo za najmniejszą pożyczkę jest to koszt 10 złotych.

Kredyt ratalny w Wonga do 20000 PLN na 60 rat

Jeśli chcemy opłacalnej pożyczki, którą możemy spłacać stopniowo, powinniśmy zapoznać się z ofertą kredytową oferowaną przez firmę Wonga. Pozabankowa instytucja finansowa zwiększyła maksymalną kwotę kredytu ratalnego do 20 000 zł. Możemy uzyskać taką sumę nawet na okres 24 miesięcy. Warunkiem jest oczywiście pomyślne rozpatrzenie naszej aplikacji.

Wonga podkreśla, że ​​dokonuje precyzyjnego wyboru potencjalnych kredytodawców. Jest to bardzo ważne, ponieważ wiele osób ubiega się o pożyczkę, chociaż może mieć problem z jej spłatą.

Wonga – jasne warunki pożyczki

Warto wspomnieć, że Wonga deklaruje przejrzystość swojej oferty. Oznacza to, że znamy warunki chwilówki od samego początku. Dzięki temu zdajemy sobie sprawę z procesu ubiegania się o tego typu wsparcie.

Znamy dokładnie wszystkie szczegóły, których potrzebujemy, aby podjąć decyzję o złożeniu wniosku. Jasność dostarczonych informacji dowodzi, że jesteśmy w kontakcie z niezawodnym dostawcą usług i nie musimy obawiać się nieuczciwych praktyk z jego strony. Daje nam to komfort, który jest potrzebny zwłaszcza w przypadku pożyczki długoterminowej na wysokie kwoty.

Możliwość przyjaznej korekty kwoty i rat

Kiedy szukamy dobrej oferty kredytowej, powinniśmy poszukać instytucji niebankowej, która pozwoli nam bardzo ostrożnie wybrać sumę. Tak jest w przypadku oferty firmy Wonga. Niewielu kredytodawców pozwala dopasować kwotę do konkretnej wartości: wysokości oraz okres spłaty.

Zazwyczaj pożyczkodawcy zaokrąglają wartości do 500 zł. Tymczasem Wonga daje szerszy wybór. Wybierając pożyczkę, będziemy w stanie ustawić bardzo dokładną kwotę i okres spłaty za pomocą suwaków. Dzięki temu wybrana przez nas pożyczka będzie w pełni adekwatna do naszych potrzeb i możliwości finansowych.

Dlatego, jeśli dokładnie zaplanujemy spłatę naszego zobowiązania, nie będzie to dla nas zbyt dużym obciążeniem. Konieczne jest jednak zapewnienie, że pozostaniemy wiarygodnymi kredytobiorcami przez cały okres zwrotu pieniędzy i sukcesywnie zwracamy kolejne części wraz z dodatkowymi opłatami.

Wymagania pożyczkodawcy Wonga

Każda firma pożyczkowa ma swoje wymagania wobec potencjalnych kredytobiorców. Wonga definiuje również czynniki, które są kluczowe przy ubieganiu się o tego rodzaju wsparcie finansowe. Jest to normalne w branży pożyczkowej i nie powinno dziwić ludzi, którzy wiedzą, jak wygląda proces ubiegania się o taki obowiązek.

Podobnie jak w przypadku innych instytucji niebankowych, jednym z warunków jest posiadanie obywatelstwa polskiego. Firma udziela pożyczek jako dowód i nie musi przedstawiać innych dokumentów. Ponadto klient powinien mieć ukończone 18 lat. Warto zauważyć, że nie podano górnej granicy wieku – Wonga nie dyskryminuje osób starszych.

Zanim złożymy wniosek o pożyczkę w Wonga, powinniśmy zadbać o naszą zdolność kredytową. Mimo że ta spółka pożyczkowa nie wymaga od nas wystawiania certyfikatów zysków, to jednak sprawdza naszą sytuację finansową, kontrolując rejestry dłużników. Dlatego warto w cześniej zadbaj o naszą historię kredytową.

Nie chodzi o to, że nie możemy mieć wcześniejszych zobowiązań. Musimy jednak spłacić go w odpowiednim czasie. W rezultacie banki i firmy pożyczkowe będą przychylnie patrzeć na nas. W związku z tym nie stracimy szansy na pożyczkę, kiedy jej bardzo potrzebujemy.

Proces ubiegania się o pożyczkę w Wonga

Zgodnie z deklaracją dostawcy usług otrzymamy pożyczkę do wypłaty i pożyczkę ratalną w Wonga bardzo łatwo. Możemy to zrobić za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy. Zanim przejdziemy dalej, powinniśmy przygotować telefon komórkowy, a także dane z dowodu osobistego i numer naszego konta bankowego.

Tylko my będziemy go potrzebować, gdy planujemy złożyć wniosek. Jak widać, formalności w Wonga są ograniczone do minimum, co pozwala nam zaoszczędzić czas i nie wymaga przygotowania wielu dokumentów.

Rejestracja formularza Wonga pożyczki

Po wejściu na stronę kredytodawcy możemy rozpocząć wybór kwoty i okresu spłaty. Robimy to za pomocą suwaków dostępnych na stronie głównej. Kiedy to zrobimy, powinniśmy znać całkowity koszt naszej pożyczki.

 Dzięki temu w przyszłości nie będziemy zaskoczeni ilością naszych rat. Kolejnym krokiem jest wypełnienie aplikacji przy użyciu naszych danych. Pozwoli nam to sprawdzić, czy możemy spłacić naszą spłatę kredytu.