Szukając najlepszego dla nas kredytu warto sprawdzić dostępne za darmo w internecie rankingi, aby móc porównać ze sobą kilka ofert jednocześnie. Pieniądze najczęściej potrzebne są nam na jakieś okazje. Takimi okazjami może być majówka, wakacje, czy też święta. Najczęściej pożyczana jest kwota pięciu tysięcy złotych. Sprawdźmy w jakich bankach taka samu będzie nam pożyczona na najlepszych warunkach. Nasze sprawdzanie zacznijmy od wybraniu kilku założeń. Wiemy już, że ma być to kwota 5000 złotych. Załóżmy, że decydujemy się na wzięcie kredytu na okres dwunastu miesięcy i na takie oferty zwracamy uwagę. Jesteśmy dwuosobową rodziną, której dochód nie przekracza pięciu tysięcy złotych miesięcznie, ale jest bardzo zbliżony do tej kwoty. Po przeanalizowaniu ofert aż z szesnastu różnych banków można zauważyć, że całkowita kwota do zapłaty może się wahać od kwoty 5370 złotych, aż do 5897 złotych. Różnica między najlepszą, a najdroższą ofertą to ponad pięćset złotych. Jak widać wcześniejsze sprawdzenie ofert może dać nam spore oszczędności na kredycie.

Oferty dla klientów zewnętrznych

W majowym rankingu kredytów gotówkowych na kwotę pięciu tysięcy złotych spłacanych przez rok pierwsze miejsce wśród najlepszych ofert przygotował Bank Millenium. W najlepszej ofercie przyjdzie nam do spłacenia kwota całkowita w wysokości 5370 złotych. Oznacza to, że rata miesięczna będzie wynosiła 447,49 złotych. Bank oferuje nam oprocentowanie 3% w skali roku i dosyć niską prowizję 2%. Na drugim miejscu znajduje się oferta Volkswagen Banku, w której całkowita kwota do spłaty będzie nieco wyższa i wyniesie 5404 złote. Rata miesięczna będzie równa 450 złotych. Oprocentowanie kredyty wyniesie 8,99% w skali roku zaś prowizja 3%. Trzecia z ofert należąca do Alior Banku Jest jedynie o 3 złote droższa jeżeli chodzi o całkowitą kwotę do zapłaty. Rata miesięczna wyniesie 450,57 złotych. Oprocentowanie i prowizja w przypadku tej oferty wynoszą po 5%. Czwarte i piąte miejsc przypadło w udziale Plus Bankowi. W pierwszej z ofert całkowita kwota do spłaty wynosi 5465 złotych. Rata miesięczna od kwoty 5000 złotych na rok to kwota 455,44 złote. Bank oferuje nam oprocentowanie w wysokości 7% i prowizję 5%. W przypadku drugiej z ofert kwota całkowita do spłaty wynosi 5465 złotych. Rata miesięczna jest równa 455,44 złote. Bank oferuje nam oprocentowanie 8,99% w skali roku i prowizję w wysokości 4%.

Oferty dla klientów wewnętrznych

Oferty dla klientów wewnętrznych są nieco inne niż w przypadku ofert dla klientów wewnętrznych. Pierwsze miejsce przypadło Volkswagen Bankowi. Bank oferuje nam kredyt, którego całkowita kwota do zapłaty będzie równa 5247 złotych. Rata miesięczna w tym przypadku wyniesie 437,24 złote. Oprocentowanie na jakie możemy liczyć to 8,99% w skali roku. Nie należy ono do najmniejszych, ale za to prowizja w tym przypadku będzie wynosiła zero procent. Na drugim miejscu znajduje się kredyt oferowany przez Bank millenium. Całkowita kwota do spłaty to 5370 złotych. Bank naliczy nam ratę w wysokości 447,49 złotych. Oprocentowanie na jakie możemy liczyć to 3% w skali roku i prowizję w wysokości 2%. Trzecie miejsce zajmuje kredyt w Alior Banku. Całkowita kwota do spłaty to 5407 złotych. Rata miesięczna będzie wynosiła 450,57 złotych. Bank oferuje nam oprocentowanie i prowizję w wysokości 5%. Tuż za podium znalazła się oferta Toyota Banku. Rata miesięczna będzie równa 454,27 złotych. Kwota całkowita do spłacenia to 5451 złotych. W tym przypadku oprocentowanie będzie równe 7% w skali roku zaś prowizja 5%.

Comments are disabled.