netcredit.pl

Pożyczkomat Opinie

O firmie

Pożyczkomat należy do grupy Friendly Finance Poland, która działa głównie w Skandynawii i Europie Środkowej. Firma umożliwia klientowi kontakt 24 godz. na dobę przez 365 dni w roku. Pożyczkomat określa się jako firma szybka, elastyczna, nastawiona na potrzeby klienta oraz uczciwie go traktująca. Na stronie www.pozyczkomat.pl klient może także skorzystać z Akademii Domowych Finansów (znajdują się tutaj praktyczne porady dotyczące zarządzania domowym budżetem, dochodów oraz wydatków).

Kwota pożyczki i okres spłaty

W przypadku klient jeszcze nieznanego firmie (tzw. nowego klienta) maksymalna kwota pożyczki to 1500 zł. Jeśli pożyczkobiorca terminowo spłacił zaciągnięte zobowiązanie, może uzyskać kolejną pożyczkę w wysokości nawet 4000 zł. Klient sam może wybrać okres spłaty pożyczki w przedziale od 7 do 31 dni. W sytuacji, gdy termin wymagalności okazuje się za krótki, pożyczkobiorca może zawnioskować o jego wydłużenie (za dodatkową opłatą).

Kto może zostać pożyczkobiorcą

Pożyczkobiorcą może zostać osoba, która skończyła 21 lat. Pożyczkomat dokonuje weryfikacji BIG, KRD oraz ERIF, co oznacza, że klient nie powinien posiadać złej historii kredytowej.

Jak zawnioskować o pożyczkę

Żeby otrzymać pożyczkę, wystarczy zarejestrować się na stronie www.pozyczkomat.pl. W trakcie rejestracji należy podać swoje dane oraz zaakceptować konieczne regulaminy. Po wykonaniu tych czynności wystarczy kliknąć przycisk „weź pożyczkę” i wybrać kwotę oraz okres spłaty. W przypadku klientów korzystających z pożyczki po raz pierwszy zawarcie umowy o pożyczkę, rejestracja oraz wypełnienie wniosku odbędą się w tym samym czasie. Potwierdzenie złożenia wniosku klient otrzymuje e-mailem. W trakcie rejestracji nowego klienta zostanie on poproszony o akceptację warunków umowy, które zostaną przesłane drogą e-mailową.

Jak szybko można korzystać z pieniędzy

Cała procedura rejestracji klienta, wypełnienia formularza oraz oczekiwania na decyzję trwa do 15 minut (proces jest bardzo szybki). Gotówka jest przelewana w ciągu 10 minut od chwili wydania decyzji oraz weryfikacji danych klienta na podstawie wykonanego przez pożyczkobiorcę przelewu kwoty 1 gr.

Comments are closed.