netcredit.pl

Łatwykredyt Opinie

O firmie

Właścicielem portalu łatwykredyt.pl jest łotewska firma SA Lateko Litzings. Firma powstała w 1997 r. Na rynku polskim działa od 2012 r. Firma zajmuje się udzielaniem pożyczek dla klientów indywidualnych za pośrednictwem strony internetowej.

Kwoty udzielanych pożyczek

ŁatwyKredyt pożyczy do 1000 zł w przypadku pierwszej pożyczki. Jeżeli klient terminowo spłaca zadłużenie, kolejną pożyczkę może otrzymać w wysokości nawet 3000 zł. Klient otrzymuje pożyczkę na okres 30 dni. Za dodatkową opłatą może ją przedłużyć na kolejne okresy.

Kto może otrzymać pożyczkę

Pożyczkobiorca musi być w wieku od 20 do 65 lat. Wymagane jest także posiadanie konta bankowego oraz telefonu komórkowego. Należy także posiadać pozytywną opinię w BIK, BIG oraz KRD, gdyż firma sprawdza te rejestry.

Jak otrzymać pożyczkę?

Aby otrzymać pierwszą pożyczkę, klient kliknąć zakładkę „weź pożyczkę”, znajdującą się na stronie www.latwykredyt.pl. Pojawi się formularz, który należy wypełnić (znajdują się w nim między innymi pola na dane osobowe, potwierdzenia akceptacji regulaminów oraz wysokość i okres pożyczki, o którą klient wnioskuje. Następnie celach weryfikacyjnych klient musi wykonać przelew kwoty 1 gr z własnego konta. Firma dokonuje weryfikacji na podstawie danych konta. Bez dokonania powyższej wpłaty wniosek nie będzie rozpatrywany.
W przypadku wnioskowania o kolejną pożyczkę wystarczy zalogować się na stronie www.latwykredyt.pl (hasło i login zostają ustalone podczas wnioskowania o pierwszą pożyczkę), wybrać zakładkę „pożyczka” i wpisać kwotę i okres, na którym nam zależy.

Jak szybko można otrzymać pieniądze

Pracownicy firmy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 22, dzięki czemu czas oczekiwania na decyzję jest bardzo krótki. Decyzję klient otrzymuje sms-em. W przypadku decyzji pozytywnej – od razu firma zleca wykonanie przelewu wnioskowanej kwoty na konto klienta. Klienci banków: PKO BP S.A., BZ WBK, mBank, PeKaO, Milliennium, Alior, Getin, BPH, Paribas, Pocztowy otrzymają pieniądze na swoje konto w ciągu 15 minut od uzyskania decyzji. W przypadku osób posiadających konto w innych bankach, czas realizacji przelewu jest uzależniony od księgowań w danym banku.

Comments are closed.