netcredit.pl

Extraportfel Opinie

O firmie

Marka Extraportfel należy do firmy LondON, jednak oferta Extraportfela często jest znacznie bardziej atrakcyjna. Siedziba firmy w Polsce znajduje się w Warszawie. Niewątpliwym atutem firmy jest między innymi oferta darmowej pożyczki dla nowych klientów oraz znacznie dłuższy niż w większości firm pożyczkowych okres spłaty (nawet do 45 dni).

Kwoty udzielanych pożyczek

Maksymalna wysokość pożyczki dla nowego klienta to 1500 zł (choć ostateczna wysokość jest ustalana po złożeniu wniosku online). W przypadku klientów zaufanych, czyli takich, którzy już korzystali z usług firmy i którzy terminowo regulowali swoje dotychczasowe zobowiązania, maksymalna kwota to 3500 zł. Okres spłaty to nawet 45 dni.

Kto może otrzymać pożyczkę

O pożyczkę może zawnioskować każdy obywatel Polski przebywający na terenie kraju, który jest w wieku pomiędzy 21 a 70 lat. Do złożenia wniosku jest potrzebny aktualny dowód osobisty, aktywny nr telefonu komórkowego oraz aktywne konto bankowe (którego właścicielem jest pożyczkobiorca).

Jak otrzymać pożyczkę

Żeby otrzymać pożyczkę wystarczy wejść na stronę www.extraportfel.pl, wybrać kwotę i okres pożyczki, następnie wypełnić prosty wniosek (z danymi osobowymi oraz kontaktowymi). Podczas wypełniania wniosku należy potwierdzić zapoznanie się z regulaminami. Firma korzysta z usługi Instator, dzięki której klient nie musi wykonywać przelewu weryfikacyjnego, co znacznie upraszcza cały proces i skraca czas otrzymania pożyczki. O kolejną pożyczkę można zawnioskować po uprzednim zalogowaniu się do strefy klienta.

Jak szybko można otrzymać pożyczkę

Extraportfel korzysta z zautomatyzowanego systemu, dzięki czemu klient czeka na decyzję zazwyczaj kilka minut. O decyzji klient jest powiadomiony drogą sms-ową. Po uzyskaniu decyzji pozytywnej, pieniądze są automatycznie przelewane na konto pożyczkodawcy. Zazwyczaj przelew trwa 15 minut. Jeśli pojawią się jakieś dodatkowe pytania, można skontaktować się z pracownikiem firmy: w dni robocze od godz. 8:00 do godz. 21:00, w weekendy od 9:00 do 18:00.

Comments are closed.